Mokomės kitaip

Spalio 1–4 d. anglų kalbos mokytojos I. Sodytė ir D. Ivanickienė pamokas vedė kitaip. Mokiniai dirbdami komandose atliko integruotus 3D STEAM projektinius darbus, skirtus mokytojų dienai, tema  “Thanks letters to the Teacher – Letter tree”. Mokiniai lavino pažinimo, komunikavimo, kultūrinę, kūrybiškumo, pilietiškumo bei socialinę-emocinę kompetencijas, kurdami ir pristatydami darbus. Sukurtus darbus mokiniai pristatė naudodami mąstymo mokyklos įrankius – DeBono kepures ir mąstymo raktus. Mokiniai, tapę mažaisiais rašytojais, rašė popierinius laiškus mokytojams ir sukūrė laiškų medžius, ant kurių pakabino savo laiškus, taip įrodydami, kad popieriniai laiškai vis dar egzistuoja ir labai malonu juos ne tik gauti, bet ir rašyti.