STEAM darbai anglų kalba, skirti mamai

Gegužės 2 – 10 dienomis anglų kalbų pamokos, kurias vedė mokytojos Ilona Sodytė ir Daiva Ivanickienė, vyko kitaip. Mokiniai dirbdami komandose atliko gražius 3D STEAM projektinius darbus -"Open heart - Atvira širdimi" , kūrė, gamino knygas, kuriose puikavosi parašytos gražiausios dainos, eilėraščiai, posakiai ir frazės,  gražiausios istorijos ir prisiminimai apie mamas anglų kalba. Į STEAM projektines veiklas mokiniai integravo daugybę mokomųjų dalykų, o sukurtus darbus pristatė naudojant mąstymo mokyklos įrankius – DeBono kepures ir mąstymo raktus. Mokiniai lavino ne tik anglų kalbos žinias, pristataydami projektinius darbus, bet ir pritaikė kūrybinius, meninius gebėjimus, technologijų ir muzikos pamokų žinias, išbandė poetų ir rašytojų plunksną.