Penktokų STEAM projektinis darbas - „Angelų takais - Trail of Angels"

Šių metų gegužės 29 d. mūsų progimnazijos 5b klasės mokiniai  Ugnius Škutas, Emilija Sakaitė ir Tadas Tamaliūnas atstovavo savo 5b klasei ir gynė progimnazijos vardą STEAM konkurse „MES - JAUNIEJI MOKSLININKAI". Mokiniai pristatė integruotą lietuvių ir anglų kalbų STEAM projektinį darbą - „Angelų takais - Trail of Angels“. Mokiniai kartu su mokytojomis padarė puikų projektą, išleido nepaprasto grožio knygą ir patyrė daug neapsakomų emocijų dirbdami drauge.
Didžiuojuojamės savo progimnazijos mokiniais, kurie jėgas išbando ir kitų mokyklų projektuose. Dėkojame  visai 5b klasei prisidėjus prie šio puikaus STEAM projekto.
Projekto vadovės - lietuvių kalbos mokytoja Dovilė Žaunerūnaitė ir anglų kalbos mokytoja Ilona Sodytė.