Bendradarbiavimas

Socialiniai partneriai ir vykdomos veiklos su jais:

• Vytauto Didžiojo universitetas – socialiniai partneriai: bendri renginiai, projektai, studentų praktikos.
  • Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija – socialiniai partneriai: bendri renginiai, projektai.
  • Kauno plaukimo mokykla – socialiniai partneriai: mokiniai mokomi plaukti.
  • Kauno „Aušros“ gimnazija – socialiniai partneriai: ugdymas karjerai, mokymosi tęstinumas.
  • Kauno S. Dariaus ir S. Girėno gimnazija – socialiniai partneriai: ugdymas karjerai, mokymosi tęstinumas.
  • Kauno „Vyturio“ gimnazija – bendradarbiavimo sutartis: edukaciniai muzikiniai projektai.
  • UAB „Šviesa“ – elektroninių pratybų, mokymo priemonių tiekimas.
  • Kauno lopšelis-darželis „Želmenėlis“– bendradarbiavimo sutartis.
  • Kauno lopšelis-darželis „Girinukas“ – socialiniai partneriai: bendri edukaciniai renginiai, ugdymas karjerai.
  • Kauno lopšelis-darželis „Vaikystė“ – socialiniai partneriai: bendri edukaciniai renginiai, ugdymas karjerai.
  • Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras – bedradarbiavimo sutartis: ugdymas karjerai.
  • KMS V. Kudirkos viešoji biblioteka – bendradarbiavimo sutartis.
  • Kauno muzikinis klubas „Bandonija“– bendradarbiavimo sutartis: muzikiniai projektai.
  • VŠĮ „Fregolina“ – kūrybinio bendradarbiavimo sutartis.
  • UAB „Pažink Tėvynę“ – bendradarbiavimo sutartis: edukaciniai renginiai, kelionės.
  • Kauno Žaliakalnio progimnazija – bendradarbiavimo sutartis: bendri edukaciniai renginiai, ugdymas karjerai.