Projektiniai STEAM darbai, skirti šv. Valentino dienai

Artėjant Šv. Valentino dienai, 2024 m. vasario 5–14 dienomis, užsienio kalbos pamokos vyko kitaip. Mokiniai dirbdami grupėse atliko gražius 3D STEAM projektinius darbus ir kūrė, konstravo laivus, kuriuose puikavosi parašytos gražiausios dainos apie meilę ir jausmus anglų kalba.
Į STEAM projektines veiklas kooperavosi ir kiti mokomųjų dalykų mokytojai: technologijų ir muzikos. Technologijų mokytojai  S. Tverskis, L. Veličkienė ir G. Trumpulienė mokiniams patarė, kaip sujungti laivo detales, kaip pritvirtinti bures, iš kokių medžiagų geriausia konstruoti laivus. Muzikos mokytojos  G. Žurkevičienė ir I. Orinienė su mokiniais kūrė reikiamas melodijas, patarė, kaip parinkti ir sukurti tinkamas dainas. O anglų kalbos mokytojos I. Sodytė ir D. Ivanickienė patarė, kad sukurtos dainos laisvai skambėtų taisyklinga anglų kalba ir sukurti darbai būtų pristatyti naudojant mąstymo mokyklos įrankius – DeBono kepures ir mąstymo raktus. Mokiniai lavino ne tik anglų kalbos žinias pristatydami projektinius darbus, bet ir pritaikė kūrybinius, meninius gebėjimus, technologijų ir muzikos pamokų žinias, kurių prireikė konstuojant ir gaminant laivus.