Anglų kalbos STEAM projektiniai darbai „Dviračiu per Europą“

2024 m. rugsėjo 20–26 d. užsienio kalbų mokytojai  I. Sodytė, G. Akelaitienė, D. Ivanickienė, N. Lankelė, L. Šlekytė, L. Toločkienė, O. Tychonenko, E. Rozenbergaitė ir B. Misevičiūtė pamokas vedė kitaip.
5–8 klasių mokiniai dirbdami komandose atliko  3D STEAM projektinius darbus, integruotus su kitais mokomaisiais dalykais – technologijomis (mokytojai S. Tverskis ir L. Veličkienė), daile (mokytoja V. Gigienė), geografija (mokytoja L. Kraskauskienė), istorija (mokytoja D. Vasiliauskienė), matematika (mokytoja V. Kazlauskienė), skirtus Europos kalbų dienai, tema „Dviračiu po Europą”. Mokiniai, pristatydami darbus, lavino pažinimo, komunikavimo, skaitmeninę, kultūrinę, kūrybiškumo, pilietiškumo bei socialinę-emocinę kompetencijas. Mokiniai išsprendė skirtingų kultūrų problemą ir tapę jaunaisiais mokslininkais sukūrė 3D STEAM darbus, taip įrodydami, kad nieko nėra neįmanomo.