Bendruomenės dienų koncertas 2024

• Paskelbta: 2024-05-24

Šių metų gegužės 23-ąją, ketvirtadienį, progimnazijos salėje vyko iškilmingas bendruomenei skirtas koncertas, kuriame buvo pagerbti aktyviausi ir geriausi mokiniai, savo žiniomis ir gabumais pasiekę aukštų rezultatų miesto ir respublikos konkursuose, bei šiuos mokinius rengę mokytojai. Koncerte visus susirinkusiuosius džiugino progimnazijos folklorinis ansamblis „Kaukutis“ (vadovės Birutė Viršilaitė, Asta Račinskaitė ir Geda Žurkevičienė), Jaunučių choras, vadovaujamas Alinos Anusevičienės, Jaunių choras (vadovė Inga Orinienė), kiti kolektyvai ir mokiniai. Koncerto metu direktoriaus padėkomis buvo apdovanoti aktyviausi progimnazijos moksleiviai, didžiausi klasės auklėtojų padėjėjai, progimnazijos parlamento nariai.

Kaip ir kasmet,  iškilmigiausias  bendruomenės koncerto momentas – GILIUKO NOMINACIJŲ  įteikimas aukščiausių rezultatų pasiekusiems mokiniams. GILIUKO apdovanojimai įteikti šiems mokiniams:

1. Dorotėjai Markevičiūtei, 7c klasės mokinei, Respublikiniame matematikos ir lietuvių kalbos konkurse „Uždavinys eilėraštyje“ užėmus III vietą; Kauno m. mokinių tapybos, grafikos, fotografijos ir mišrios technikos projekte-plenere „Atspindžiai“ užėmus II vietą; Kūrybinių darbų konkurse „Mano Frankofonijos stilius“- pelnius nominaciją už originalumą. Mokytojos Asta Aleknienė , Vida Gigienė.
  2. Tumui Grigaliui, 8a klasės mokiniui, Kauno m. fizikos olimpiadoje užėmus III vietą; Chemijos olimpiadoje respublikoje – II vietą. Mokytojos Edita Bardauskaitė, Dalia Bislienė.
  3. Arnui Vasiliauskui, 8d klasės mokiniui, Kauno m. fizikos olimpiadoje užėmus IV vietą. Mokytojos Edita Bardauskaitė, Dalia Bislienė.
  4. Edvinui Archipovui, 8a klasės mokiniui, Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje užėmus III vietą. Mokytoja Ugnė Baronienė.
  5. Titui Naujokaičiui, 5a klasės mokiniui, Lietuvos 5–8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje užėmus III vietą. Mokytoja Ugnė Baronienė.
  6. Tadui Sprainiui, 8d klasės mokiniui, už aukštus pasiekimus geografijos olimpiadoje respublikoje. Mokytoja Laimutė Kraskauskinenė.
  7. Luknei Ruškinytei, 6b klasės mokinei, Kauno m. mokyklų 5–12 klasių mokinių ir mokytojų dailyraščio konkurse tapus laureate. Mokytoja Asta Aleknienė.
  8. Mėtai Štėnaitei, 7c klasės mokinei, geografijos olimpiadoje ‚Mano gaublys“ užėmus III vietą. Mokytoja Laimutė Kraskauskienė.