Spalvota ir linksma prieššventinė savaitė

• Paskelbta: 2023-12-22

Prieššventinė savaitė progimnazijoje prabėgo linksmai. Nors šią savaitę mokiniai dar mokėsi, rašė kontrolinius darbus, bet visur jautėsi šventinė nuotaika.  Pertraukų metu skambėjo kalėdinė muzika. Visą savaitę mokiniai galėjo ateiti į pamokas apsirengę spalvotai: pirmadienį – mėlyna ir violetine spalva, antradienį – žalia, trečiadienį – raudona ir balta, ketvirtadienį – ruda ir juoda, o penktadienį pasipuošę kalėdiniais drabužiais. Tačiau smagiausia diena buvo penktadienis, kuomet vyko KALĖDINĖ MUGĖ. Čia visi mokiniai, nuo pačių mažiausių iki vyriausių, prekiavo savo  ir tėvelių gamintais skanėstais, kurtais rankdarbiais ar tiesiog mokėsi verslo pradmenų. Pasibaigus mugei, mokiniai rinkosi kabinetuose, kur keitėsi dovanėlėmis, vaišinosi skanėstais ir dalijosi žiemos atostogų planais.

Linkime visiems smagių ir saugių žiemos atostogų.