Sporto šventė. Bendruomenės dienų renginiai 2024

• Paskelbta: 2024-05-20

2024 m. gegužės 20–24 dienomis progimnazijoje vyksta netradicinės veiklos. Ši savaitė skirta bendruomenės dienų renginiams. Pirmadienį – sporto šventė „Metų ratas“ 5–8 klasių mokiniams. Ryte visos klasės  susirinkusios į stadioną, apėjo iškilmingą ratą, po to dalyvavo įvairiose rungtyse: estafetėse su lankais ir kamuoliukais, mėtė baudas į krepšį, spyrė kamuolį  į vartus. Klasių atstovai dalyvavo ir orientacinėse rungtyse, kur ieškojo tam tikrų objektų.  Visų klasių sirgaliai palaikė savo kolektyvus, turėjo pasiruošę įvairios atributikos.
Susumavus visų rungčių rezultatus, laimėtojais tapo šių klasių komandos: 5–6 klasių tarpe I vieta – 6a kl., II vieta – 5b ir 6b kl., III vieta – 6d, 5c kl. 7–8 klasių tarpe I vieta – 7c ir 8d kl., II vieta – 8b, 7a kl., III vieta – 8a kl. Visos klasės apdovanotos progimnazijos direktoriaus padėkomis.

Sporto šventė baigėsi draugiškomis mokinių ir mokytojų bei administracijos atstovų krepšinio varžybomis. Po įtemptų varžybų ir nemažo įmestų taškų skaičiaus krepšinio varžybas laimėjo jaunieji žaidėjai – mokiniai.