STEAM projektas- 6 c klasės sukurta knyga "Stebuklingas svečias"

Šeštos klasės mokiniai literatūros kursą pradeda kalbėdami apie vaizduotę, skaitydami ir aptardami kūrinius, kuriuose atskleidžia fantastinį pasaulį, jo galias, grožį . Šeštokai įžengia į stebuklingą hobitų pasaulį, nagrinėdami Džono Ronaldo Tolkino „Hobitas, arba Ten ir atgal“, susiduria su fantastine būtybe – faunu, aptardami Klaivo Steiplzo Luiso literatūrinę pasaką „Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ bei kitais kūriniais. Todėl  literatūros kursą apie vaizduotę baigė kurdami  savo istoriją  apie susitikimą su fantastine būtybe.

Kai 6 c klasės mokiniai parašė savo istorijas,  lietuvių kalbos mokytojai Astai Aleknienei, dailės mokytojai Vidai Gigienei  ir informacinių technologijų mokytojai Dianai Karčiauskei  kilo gražus sumanymas: istoriją, kurią sukūrė per literatūros pamoką, iliustruoti dailės pamokose, informacinių technologijų pamokose  pagal raštvedybos reikalavimus pateikti spausdintą tekstą ir iš visų šių mokinių darbų  sukurti knygą, pavadintą „Stebuklingas svečias“. Todėl kviečiame susipažinti su dailės, lietuvių kalbos ir informacinių technologijų  STEAM projektu- 6 c klasės mokinių knyga.