Vytauto Didžiojo universiteto „Atžalyno“ progimnazija

Metodinės grupės

1. Lietuvių kalbos:

Pirmininkė – ALEKNIENĖ ASTA, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;

nariai:

RADZEVIČIŪTĖ VILIJA, lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja.

ŠIMKUVIENĖ ALMANTĖ, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;

ŽAUNERŪNAITĖ DOVILĖ, lietuvių kalbos mokytoja metodininkė.

2. Matematikos, informacinių technologijų, gyvenimo įgūdžių, gamtos ir socialinių mokslų:

Pirmininkė – KARČIAUSKĖ DIANA, matematikos ir informacinių technologijų vyresnioji mokytoja;

nariai:

BALANDAITĖ VILMA, gamtos ir žmogaus vyresnioji mokytoja;

BARDAUSKAITĖ EDITA, fizikos vyresnioji mokytoja;

BARONIENĖ UGNĖ, biologijos vyresnioji mokytoja;

BISLIENĖ DALIA, chemijos vyresnioji mokytoja;

JURKUTĖ GRETĖ, STEAM mokytoja, gyvenimo įgūdžių mokytoja;

KAZLAUSKIENĖ VILMA, matematikos ir informacinių technologių mokytoja metodininkė;

KRASKAUSKIENĖ LAIMUTĖ, geografijos vyresnioji mokytoja;

LEVANAVIČIUS ANDRIUS, istorijos vyresnysis mokytojas;

PLEČKAITIENĖ LINA, informacinių technologijų mokytoja;

ŠEDIENĖ DALIA, matematikos mokytoja metodininkė;

VASILIAUSKIENĖ DALĖ, istorijos mokytoja metodininkė.

3. Užsienio kalbų:

Pirmininkė – AKELAITIENĖ GENUTĖ, anglų kalbos mokytoja metodininkė;

nariai:

DAUGIRDAITĖ VITALIJA, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;

IVANICKIENĖ DAIVA, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;

KENSTAVIČIENĖ DIANA, vokiečių kalbos vyresnioji mokytoja;

MISEVIČIŪTĖ BRIGITA, prancūzų kalbos mokytoja;

PILIPAVIČIENĖ NERINGA, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;

SODYTĖ ILONA, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;

ŠLEKYTĖ LAURA, anglų kalbos vyresnioji mokytoja;

TYKHONENKO OLENA, rusų kalbos mokytoja;

TOLOČKIENĖ LAIMA, rusų kalbos mokytoja metodininkė.

4. Menų, technologijų, dorinio ugdymo ir fizinio ugdymo:

Pirmininkė – ŽURKEVIČIENĖ GEDA, muzikos mokytoja metodininkė, neformaliojo švietimo mokytoja metodininkė;

nariai:

ALEKNAVIČIENĖ AGNĖ, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė;

GIGIENĖ VIDA, dailės mokytoja metodininkė; 

LAUNIKONYTĖ GITA, teatro mokytoja;

ORINIENĖ INGA, muzikos mokytoja metodininkė, dorinio ugdymo (etikos) mokytoja;

RAČINSKAITĖ ASTA, neformaliojo švietimo mokytoja ekspertė;

RADZEVIČIENĖ DANGUOLĖ JOLANTA, fizinio ugdymo mokytoja metodininkė;

TOLOČKIENĖ LAIMA, dorinio ugdymo (etikos) vyresnioji mokytoja;

TRUMPULIENĖ GIEDRĖ, technologijų vyresnioji mokytoja;

TVERSKIS STANISLOVAS, technologijų mokytojas;

VAŠKELEVIČIUS KĘSTUTIS, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas;

VELIČKIENĖ LINA, technologijų vyresnioji mokytoja;

VIRŠILAITĖ BIRUTĖ, neformaliojo švietimo mokytoja ekspertė.

5. Pradinio ugdymo:

Pirmininkė – KILIMIENĖ VILMA, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;

nariai:

ANUSEVIČIENĖ ALINA, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,

BENDARAVIČIENĖ DAIVA, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė,

BENIULIENĖ SNIEGUOLĖ, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;

DZIGELIENĖ RAMUNĖ, pradinio ugdymo mokytoja;

GERMANIENĖ BIRUTĖ, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;

KRIVĖNIENĖ VILIJA, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;

MINGAUDIENĖ AUŠRA, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;

RADVILAVIČIENĖ JOLITA, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;

RAUGALIENĖ JOLITA, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;

SIMANAVIČIENĖ SIGITA, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;

VAIČIŪNIENĖ JŪRATĖ, pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja.

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
8. 14.45 – 15.30
  • 1. 08.00 – 08.45
  • 2. 08.55 – 09.40
  • 3. 09.50 – 10.35
  • 4. 10.55 – 11.40
  • 5. 12.00 – 12.45
  • 6. 12.55 – 13.40
  • 7. 13.50 – 14.35
  • 8. 14.45 – 15.30