1c kl pamoka, skirta Šiaurės šalių literatūros savaitei

• Paskelbta: 2022-11-22

Lapkričio 18 d.  mokytoja Ramunė Dzigelienė ir bibliotekininkas Andrius Levanavičius  progimnazijos bibliotekoje vedė 1 c mokiniams pamoką, skirtą Šiaurės šalių literatūros savaitei. Šių metų Šiaurės šalių literatūros savaitė kvietė skaityti apie Šiaurės šalių gamtą. Meilė ir pagarba gamtai yra giliai persismelkusi mūsų kultūroje ir užima svarbią vietą Šiaurės šalių literatūros ir pasakojimų tradicijose. Šiaurietiška gamta mus ne tik sieja, bet ir byloja mums apie įvairovę ir turtingumą atšiauriame Žemės lopinėlyje. Mokiniams buvo demonstruojamos skaidrės, supažindinančios su Šiaurės šalimis, skaityta knygos ,,Auštan“ ištrauka ,,Jei sutiktum lokį“. Moksleiviai sužinojo, kaip elgtis sutikus lokį, kad lokys greitai bėga ir plaukia, tik nemoka naudotis planšetiniu kompiuteriu.