"Paparčio" pradinės mokyklos ketvirtokų viešnagė

• Paskelbta: 2023-03-01

Vasario 28 d. progimnazijoje lankėsi Kauno "Paparčio" pradinės mokyklos ketvirtokai. Mokiniai dalyvavo anglų kalbos, matematikos bei STEAM pamokose. Ketvirtokai gamtamokslinėje laboratorijoje atliko spalvų eksperimentą. Domėjosi, kaip "stebuklingasis" violetinis skystis keičia spalvą skirtinguose tirpaluose. Anglų kalbos pamokose mokiniai išmoko su pomėgiais ir sportu susijusį žodyną. Žaisdami „Musgaudį“ varžėsi su klasės draugais ir taip įtvirtino naujai išmoktus žodžius. Matematikos pamokoje vaikai su mokytoja kalbėjo apie senovės Egipto ir romėniškus skaičius. Juos lygino naudodami mąstymo žemėlapį „panašumai-skirtumai“. Taip pat pamokos metu žaidė tangramas, dėliojo įvairius objektus iš geometrinių figūrų bei valgė sausainius, kurie buvo panašūs į senovinius skaičius.