Sveikas, Rugsėji !

• Paskelbta: 2022-09-01

Rugsėjo 1-ąją "Atžalyno" bendruomenė rinkosi į tradicinį renginį- Mokslo ir žinių šventę, kuri prasidėjo progimnazijos kiemelyje. Kaip ir kasmet, aštuntokai, vyriausieji mokiniai, už rankučių atvedė mažiausius ir nedrąsiausius mokinukus- pirmokėlius. Progimnazijos direktorius Egidijus Mikalajūnas pasveikino visus su naujaisiais mokslo metais ir kartu su mokinių parlamento nare Migle Marija Gomezo iškilmingai uždegė aukurą. Šventinėje programoje eiles deklamavo ir šoko pradinukai bei vyresnieji mokiniai. Po to visi sudainavo progimnazijos himną "Atžalynas- tai mūsų namai". Rugsėjo 1-osios šventė tęsėsi kabinetuose, kur mokiniai su klasių auklėtojomis dalinosi vasaros įspūdžiais ir naujų mokslo metų rūpesčiais.

Palinkėkime visiems- mokytojams ir mokiniams- gražių, kūrybingų, įsimintinų mokslo metų.

Autorius:
Asta Aleknienė