Iškilmingas bendruomenės dienos koncertas

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-05-30

Gegužės 26-ąją, ketvirtadienį, progimnazijos salėje vyko iškilmingas bendruomenei skirtas koncertas, kuriame buvo pagerbti aktyviausi ir geriausi mokiniai, savo žiniomis ir gabumais pasiekę aukštų rezultatų miesto ir respublikos konkursuose, bei šiuos mokinius rengę mokytojai.  Koncerte visus susirinkusiuosius džiugino progimnazijos folklorinis ansamblis „Kaukutis“ (vadovės Birutė Viršilaitė, Asta Račinskaitė ir Geda Žurkevičienė), Jaunučių choras, vadovaujamas Alinos Anusevičienės, Jaunių choras(vadovė Inga Orinienė), 6d kl mokinė Liepa Ramukevičiūtė, dalyvavusi Respublikiniame skaitovų konkurse, skaitė J. Erlicko eilėraštį “Kai užpuola gripas”, 2c kl šokėjėliai sušoko “Malūnėlį”, 3a klasės mokiniai ir “Ukulėlių” ansamblis atliko dainą “Mama ir saulelė”, 8d kl mokinė Izabelė Damauskaitė” padainavo savo kūrybos dainą anglų kalba, o  8a kl mokinys Justas Strazdauskis pagrojo “Melnyko polką”.

Koncerto metu Direktoriaus padėkomis buvo apdovanoti aktyviausi progimnazijos moksleiviai, didžiausi klasės auklėtojų padėjėjai, progimnazijos parlamento nariai.

Kaip ir kasmet,  iškilmigiausias  bendruomenės koncerto momentas- GILIUKO NOMINACIJŲ  įteikimas aukščiausių rezultatų pasiekusiems mokiniams. Šiais metais GILIUKO apdovanojimai įteikti šiems mokiniams:

Tumui Grigaliui, 6 a klasės mokiniui, prizinė vieta biologijos olimpiadoje ( paruošė mokytoja V.Balandaitė)

Enrikui Strusevičiui, 8 b klasės mokiniui,prizinė vieta IT olimpiadoje( paruošė mokytoja D.Karčiauskė)

Izabelei Damauskaitei, 8b klasės mokinei , II vieta meninio skaitymo konkurse(paruošė mokytoja Akelaitienė)

Ignui Bagdonui, 8 a klasės mokiniui, technologijų olimpiados nominantas ( paruošė mokytojas S.Tverskis)

Gustei Dzencevičiūtei, 5a klasės mokinei, Tramtatulio laureatė ( vadovės G.Žurkevičienė, A.Račinskaitė, B.Viršilaitė)

Justui Strazdauskiui, 8 a klasės mokiniui, folkloro pasiekimai, savos kūrybos nominatas ( mokytoja G.Žurkevičienė)

Augustei Vaitiekaitytei, 8 b klasės mokinei, už aktyvią prezidentinę veiklą.

Koncerto pabaigoje visi susirinkusieji sudainavo mokyklos himną.