Pradinukų edukacija-projektas ,,Magiški kiaušiniai"

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2022-05-19

Balandžio 23 d. – gegužės 5 d. 2c, 3c, 4d klasių mokiniai turėjo unikalų projektą –edukaciją „Magiški kiaušiniai“. Šio projekto tikslas buvo supažindinti ir parodyti vaikams kaip iš kiaušinio išsirita nauja gyvybė. Šiais urbanizacijos ir technologijų laikais žmonės atitolo nuo gamtos ir kaimo. Daugelis vaikų nesupranta, iš kur atsiranda kiaušiniai parduotuvėje ir  nėra matę išsiritančio viščiuko. Tad dalyvaudami šiame projekte mokiniai turėjo nepaprastą galimybę stebėti iš arti išsiritančius viščiukus, juos globoti, sužinoti, kaip jais rūpintis ir prižiūrėti. Išsiaiškino, ko reikia mažam paukščiukui, kad jis augtų ir stiprėtų. Po projekto išsiritę viščiukai iškeliavo pas senelius į kaimą, kur toliau bus auginami.

Ši veikla vaikams suteikė daug gerų emocijų, naujų žinių ir neišdildomų įspūdžių.