Aštuntokų edukacija apie invazinius augalus

Spalio 26-ąją  8c ir 8d klasių mokiniams vyko STEAM edukacija - "Invaziniai augalai". Mokiniai galėjo susipažinti su invaziniais augalais, atlikti įvairius bandymus, juos liesti, stebėti kaip jie auga, kokius vaisius užaugina, pajusti ir užuosti, kokį kvapą skleidžia. Sužinojo, iš kur šie augalai atkeliavo, kaip išplito, kokie pavojingi jie gali būti ir kaip juos naikinti nesusižeidžiant. Iš invazinio augalo stiebo mokiniai galėjo pagaminti mini kabantį “Sodą”. Mokiniams prireikė ir matematinių žinių, reikėjo apskaičiuoti vazdelių kiekį, ilgį, siūlo storį ir ilgį, pasigaminti iš vielos adatą, tinkamai pritvirtinti siūlą ir suverti vamzdelius, juos pritvirtinant ir padarant kvadratą, trikampį ir surišus skirtingus trikampio kampus padaryti rombą. Lavino smulkiosios motorikos įgūdžius mokydamiesi, kaip taisyklingai užrišti mazgą, kad neiširtų vamzdeliai.