Tarptautinę mokytojų dieną pasitinkant

Spalio 4-ąją, Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse,  progimnazijoje skambėjo muzika, linksmi balsai, žydėjo gėlės ir šypsenos mokytojų bei mokinių veiduose. Profesinės šventės proga mokytojus sveikino progimnazijos direktorius Egidijus Mikalajūnas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Almantė Šimkuvienė, pradinukai, mokinių tarybos nariai ir aštuntokai. Pasibaigus pamokoms mokytojai rinkosi koridoriuje, kur improvizuotoje salėje vyko linksmoji programa „Zodiako ženklai“. Jungtinė mokytojų, mokinių tarybos ir aštuntokų grupė surengė įspūdingą programą, sukūrę linksmuosius horoskopus visiems dvylikai zodiako ženklų. Tačiau daugiausiai aplodismentų sulaukė mokytojų suvaidintas linksmas spektaklis „Zodiako ženklai kirpykloje“. Žiūrovams reikėjo atspėti, koks zodiako ženklas elgiasi vienaip ar kitaip kirpykloje. Ir mokytojai atspėjo.

Dėkojame visiems už šypsenas, gėles, tortą ir gerą nuotaiką.