Padėka už dovanas bibliotekai

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-12-21
  • Kategorija: Dėkojame

Kalėdų laukime VDU „Atžalyno“ biblioteką ir jos skaitytojus pasiekė tarptautinio mokyklų bibliotekų projekto „Baltų literatūros savaitė 2021“ organizatorių Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centrasJonavos rajono mokyklų bibliotekų metodinis būrelis,  partnerių: Vytauto Didžiojo universitetasLatvijos Respublikos ambasada LietuvojeLietuvos Respublikos ambasada LatvijojeJonavos rajono savivaldybėLatvijos Nacionalinis kino centrasLietuvos kino centras, rėmėjų: „Kavos Draugas“, „RTTAX“, „Baltic Logistic Solutions“„Power Sport“„Save24“„Glasseson“„Sapiegos klinika“, „Šefo receptai“ dovanos, kurios jau surado savo pirmuosius skaitytojus.

Iš tiesų, kaip yra smagu paėmus į rankas Ilze Vesere knygą „Krasosim tautasterpus“ spalvinti tautinius latvių kostiumus, juos lyginti su lietuvių tautiniais kostiumais, rasti tautinių raštų skirtumus ir panašumus, vartyti Latvijos geografijos atlasą ar keliauti į paslaptingas miško gyventojų Kalėdas K. Kasparavičiaus knygoje „Kalėdos! Kalėdos!“ Džiaugiamės, kad progimnazijos bibliotekos fondas pasipildė 7 knygomis, iš kurių 4 latvių kalba. Dėkojame už padėkos raštus ir kitas dovanas.