Stovykla „Etno muzika" 2024

• Paskelbta: 2024-06-26
  • Kategorija: Aktualijos

2024 m. birželio 10–14 d. Ignalinos raj.,  Ievalaukio sodyboje, vyko stovykla „Etno muzika“. Joje dalyvavo ir mūsų mokyklos folklorinis ansamblis „Kaukutis“ kartu su savo vadovėmis Geda Žurkevičiene, Birute Viršilaite ir Asta Račinskaite. Su jais kartu stovyklavo ir  mokiniai iš Senųjų Trakų bei Visagino.

Stovyklos programoje buvo daug įdomių renginių bei edukacijų. Aplankė Palūšę, Žvejų muziejų ir Etnokosmologijos muziejų Molėtuose. Plačiau susipažino su Joninių tradicijomis. Mokėsi piešti ant medinių lentelių, daryti apyrankes, pinti vainikus, dėlioti baltiškus ženklus, šokti ir žaisti įvairius lietuvių liaudies  šokius, žaidimus. Vakarais vykdavo draugiškos sporto varžybos ir vakaronės.

Esame dėkingi Visagino „Gerosios Vilties“ progimnazijai ir Tautinių mažumų departamentui prie Lietuvos Respublikos vyriausybės už stovyklos „Etno mozaika“ organizavimą.

Iki susitikimo 2025 metais.

Mokytoja Geda Žurkevičienė