"Kaukučio" atostogos stovykloje "Etno mozaika"

• Paskelbta: 2023-06-21
  • Kategorija: Aktualijos

Progimnazijos vaikų folklorinio ansamblio "Kaukutis" 1-5 kl. mokiniai birželio 12-16 d. dalyvavo stovykloje "Etno mozaika", kurią finansuoja Tautinių mažumų departamentas prie LRV. Kartu su Visagino "Gerosios Vilties" progimnazijos ir Senųjų Trakų A.Stelmachovskio pagrindinės mokyklos mokiniais aktyviai praleido šias dienas. Aplankė Nalšios muziejų, Reškutėnų tradicinių amatų centrą, įkopė į įspūdingo grožio ir aukščio Kačėniškės piliakalnį, pasivaikščiojo Sirvetos regioninio parko pažintiniu mitologiniu taku. Vykdė įvairias STEAM veiklas. Vakarais mokėsi šokti tradicinius lietuvių liaudies šokius bei ratelius, o prakaitą plovė Dringio ežere. Folklorinio ansamblio "Kaukutis" vadovės Asta Račinskaitė, Birutė Viršilaitė ir Geda Žurkevičienė.