Matematikos STEAM pamoka septintokams "Klasės remontas"

• Paskelbta: 2023-04-26
  • Kategorija: Aktualijos

Balandžio 19 dieną 7abc klasių mokiniams vyko matematikos STEAM pamoka  ,,Klasės remontas” . Pamokos  tikslas buvo  matematikos teorines žinias pritaikyti praktiškai: išmatuoti savo pasirinko objekto matmenis metrais, planą nubraižyti duotu masteliu, apskaičiuoti jų perimetrus, plotus,  pasidomėti reikiamų medžiagų kainomis internetiniuose parduotuvių tinklalapiuose, parinkti tinkamiausią variantą. Mokiniai, atlikdami darbą grupėse, galėjo ugdyti pažinimo, bendravimo kompetencijas, kūrybiškai taikė matematikos žinias iš geometrinių figūrų, gilino skaitmeninio raštingumo kompetencijas renkantis tinkamas medžiagas remontui. Darbą mokiniai pristatė pagal duotą aprašą,kurį pateikė matematikos mokytoja Dalia Šedienė.