Anglų kalbos projektas „Halloween on the stone“

Spalio 24 – 28 dienomis anglų kalbos mokytoja Ilona Sodytė  2 – 4 klasių mokiniais vedė STEAM anglų kalbos pamokas ir atliko projektinius darbus „Halloween on the stone“. Projektas buvo kitoks, nes, visų pirma, reikėjo surasti plokščios formos akmenį, jį paruošti darbui, sugalvoti ir perteikti meno kūrinį ir parašyti kuo daugiau angliškų žodžių apie Halloween. Ir visa tai sutilpo ant vieno akmens. 5 – 8 klasių mokiniai atliko STEAM projektinius darbus  „3d Halloween crafts“. Čia mokiniams projektui atlikti reikėjo surasti įvairių priemonių – stiklo, kartono, metalo, molio, apskaičiuoti karštų klijų sukibimą su priemonėmis, padaryti darbą pagal brėžinį, jį nuspalvinti ir paruošti pristatymui, surasti Halloween atsiradimo istoriją ir išrinkti pagrindinius faktus, dirbti grupėje pasiskirstant darbus taip, kad darbas būtų atliktas per nurodytą laiką. Buvo lavinama daugybė įvairių svarbių įgūdžių panaudojant juos visus viename projektiniame darbe.