Tarptautinė mokytojų diena

• Paskelbta: 2022-10-07

Rugsėjo 5-oji, tarptautinė mokytojų diena, mūsų progimnazijoje yra tradicinė šventė, kurios metu mokiniai parodo šventinę programą, skirtą mokytojams. Ryte mokytojus sveikino progimnazijos direktorius  Egidijus Mikalajūnas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Almantė Šimkuvienė, taip pat  tėvų vardu sveikinimo žodį tarė progimnazijos tarybos atstovė Lina Sprainienė. Pirmokėliai pradžiugino mokytojus, padainavę jiems skirtą dainą. Aštuntokai skyrė savo meninį sveikinimą ir pavaišino gardžiu tortu.

Pasibaigus pamokoms, mokytojai buvo pakviesti  prie improvizuotos prie jūros, supažindinti su jūros gyvūnija, į kurią pažvelgta netradiciškai. Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais, meninėje sveikinimo programoje  linksmiausia dalis buvo nominacijų įteikimas. Kadangi šiemet mokytojai „lankėsi“ prie jūros, nominacijos buvo tokios: „Metų mailius“, skirta visoms pirmųjų klasių mokytojoms, „Metų daktaras" skirta socialinei darbuotojai Žanetai, „Metų aštuonkojis“ skirta 7 d kl auklėtojui, kūno kultūros mokytojui Kęstučiui, „Metų adata“ skirta 5b klasės auklėtojai, matematikei Vilmai. Taip pat buvo skirtos "Metų elektrinis ungurys" (STEAM ir žmogaus saugos mokytojai Gretei),  „Metų kuojos“(lietuvių kalbos mokytojai Astai),  "Metų rajos“( dailės mokytojai Vidai), “Metų auksinės žuvelės“ ( visoms aštuntųjų klasių auklėtojoms) nominacijos. Progimnazijos  direktoriaus pavaduotojos Vilma, Almantė, Neringa ir Roberta buvo apdovanotos „Metų piranijos“ nominacija, o progimnazijos vadovas direktorius Egidijus Mikalajūnas  nominuotas „Metų ryklio“ nominacija. Pasibaigus linksmajai nominacijų skyrimo ir įteikimo daliai, mokytojai išvyko į edukacinę kelionę į Anykščių kraštą.

Mokytojai dėkoja mokiniams ir jiems padėjusiems mokytojams už šaunią šventę.